ADQ


Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.


Pomocy zdalna

 

Potrzebujesz pomocy zdalnej?

Uruchom sesję zdalną klikając na ten link


Systemy serwerowe 

Nasza firma świadczy usługi w zakresie dostarczenia i uruchomienia systemów serwerowych. Oferujemy także wsparcie techniczne na miejscu u klienta jak również zdalne, zapewniamy profesjonalne doradztwo wraz z pomocą przy wszelkich problemach dotyczących wdrożenia i eksploatacji systemów serwerowych.

 

Prezentujemy Państwu listę produktów firmy Microsoft wraz z krótkim opisem w których specjalizuję się firma ADQ w ramach sprzedaży, wdrożeń oraz wsparcia technicznego:

 Microsoft Windows ServerMicrosoft Windows Server udostępnia nowe funkcje, które pozwalają organizacjom zwiększyć niezawodność i elastyczność infrastruktury serwerowej. Nowe narzędzia wirtualizacji, zasoby sieci Web, usprawnienia zarządzania oraz integracja z komputerami klienckimi z systemami Windows pomagają oszczędzić czas i ograniczyć koszty oraz udostępniają platformę dla dynamicznego i efektywnie zarządzanego centrum danych. Wydajne i wszechstronne narzędzia, takie jak Internet Information Services (IIS), nowoczesna konsola Server Manager, platforma Hyper-V oraz środowisko Windows PowerShell współpracują ze sobą, zapewniając użytkownikom większą kontrolę, podniesioną wydajność oraz możliwość szybszej niż kiedykolwiek reakcji na potrzeby biznesowe.

 


 

Microsoft Exchange ServerMicrosoft Exchange Server udostępnia funkcje zwiększające niezawodność i wydajność, które pozwalają uprościć zarządzanie, zwiększyć bezpieczeństwo komunikacji i – co jest szczególnie atrakcyjne dla użytkowników – zapewnić większą mobilność w czasie pracy. Dzięki nowym opcjom wdrażania i przechowywania danych, udoskonaleniom w zarządzaniu skrzynką odbiorczą i wbudowanemu archiwizowaniu e-maili, Exchange umożliwia obniżenie kosztów i uzyskanie lepszych wyników biznesowych.

 


 

Microsoft SharePoint ServerMicrosoft SharePoint Server to produkt serwerowy, który korzysta z technologii SharePoint Foundation, udostępniając spójne, znane użytkownikom środowisko obejmujące listy i biblioteki oraz funkcje dostosowywania witryny i administrowania nią. Program SharePoint Server oferuje wszystkie funkcje programu SharePoint Foundation oraz dodatkowe funkcje, takie jak zarządzanie zawartością w przedsiębiorstwie, analiza biznesowa, wyszukiwanie w przedsiębiorstwie oraz profile osobiste w witrynach Moja witryna. Program SharePoint Server jest dostępny w postaci do wdrożenia w siedzibie klienta lub w ramach oferty usług w chmurze, takich jak usługi Microsoft Office 365.

 


 

Microsoft SQL ServerMicrosoft SQL Server umożliwia firmom budowanie systemów do zarządzania danymi o dowolnej skali. Całe środowisko może działać na jednym dużym serwerze, lub skalować się w ramach farmy mniejszych. Jedna instancja SQL Server może obejmować wiele maszyn (fizycznych lub wirtualnych) realizujących poszczególne usługi. Również same bazy danych można dzielić i uruchamiać partycje na oddzielnych serwerach. Bazy danych mogą replikować się w trybie transakcyjnym lub cyklicznie w ramach dowolnie zdefiniowanej topologii. Elastyczność w dziedzinie skalowania jest jedną z najważniejszych zalet SQL Server. SQL Server umożliwia firmom budowanie systemów do zarządzania danymi o dowolnej skali. Całe środowisko może działać na jednym dużym serwerze, lub skalować się w ramach farmy mniejszych. Jedna instancja SQL Server może obejmować wiele maszyn (fizycznych lub wirtualnych) realizujących poszczególne usługi. Również same bazy danych można dzielić i uruchamiać partycje na oddzielnych serwerach. Bazy danych mogą replikować się w trybie transakcyjnym lub cyklicznie w ramach dowolnie zdefiniowanej topologii. Elastyczność w dziedzinie skalowania jest jedną z najważniejszych zalet SQL Server.

 Microsoft Dynamics CRMMicrosoft Dynamics CRM to profesjonalna platforma wspomagająca obsługę i zarządzanie relacjami z klientem. Oprogramowanie przechowuje informacje o klientach, ich zamówieniach i płatnościach w postaci wirtualnych kartotek. Zapewnia to firmie przejrzysty widok zamówień i płatności, a także lepszą orientację w działaniach, które powinna podjąć, aby zaspokoić potrzeby klientów. Moduł analityki biznesowej pozwala też kalkulować czas i koszty podjęcia danego zlecenia, dzięki czemu firma może angażować się tylko w najbardziej intratne projekty.

Serwery

Serwery

Sieci

Sieci komputerowe

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczenstwo IT