ADQ


Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.


Pomocy zdalna

 

Potrzebujesz pomocy zdalnej?

Uruchom sesję zdalną klikając na ten link


Windows Server 2012

 

Windows Server 2012System Windows Server® używany jest w największych centrach danych na świecie, ułatwia działalność małym firmom i przynosi korzyści organizacjom wszystkich rozmiarów. Stworzony na podstawie wielu lat doświadczeń system redefiniuje swoją kategorię, zapewniając setki nowych funkcji i udoskonaleń związanych z wirtualizacją, pracą w sieci, pamięcią masową, obsługą ze strony użytkowników, przetwarzaniem danych w chmurze, automatyzacją i innymi obszarami. Mówiąc krótko, Windows Server 2012 pomaga przekształcić działalność IT tak, by zmniejszyć koszty i zapewnić zupełnie nowy poziom wartości biznesowej.

 

Dzięki zaawansowanym technologiom Windows Server 2012 zapewnia optymalną elastyczność. Dowiedz się więcej o funkcjach systemu.

 

Windows Server 2012 Wirtualizacja serwerów

 

Technologia wirtualizacji serwerów pomaga organizacjom wszelkich rozmiarów osiągnąć zarówno znaczące oszczędności, jak i sprawność operacyjną. Stały rozwój technologii umożliwia wykroczenie poza podstawowe funkcje wirtualizacji i wynikające z niej korzyści — np. konsolidację sprzętu serwerowego — oraz stworzenie kompleksowych platform na potrzeby chmur prywatnych.

Windows Server 2012 Obsługa sieci

Rozwijające się technologie poza przekształcaniem bieżącego środowiska biznesowego zmieniają sposób, w jaki informatycy zarządzają siecią i znajdującymi się w niej zasobami. Choć technologie te obejmują chmury – prywatną i publiczną – pracowników mobilnych i zasoby rozproszone w sieciach LAN, WAN oraz centrach danych, nadrzędny cel IT pozostaje taki sam: wszystkie składniki umożliwiające pracę w sieci muszą być odpowiednio połączone, aby dane były przesyłane bez przeszkód, a użytkownicy i klienci mogli korzystać z usług zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują.

Windows Server 2012 Zdalny dostęp

 

Przy rosnącej złożoności i powszechności technologii zdalnego dostępu coraz więcej organizacji pozwala zatrudnionym przez siebie osobom pracować zdalnie. Jako pracodawca, który wspiera telepracę, możesz zyskać na zwiększeniu produktywności, niższych kosztach związanych z etatami jak i na dostępie do większej puli utalentowanych potencjalnych pracowników. Dla pracowników natomiast telepraca może oznaczać lepszą równowagę między życiem prywatnym a zawodowym oraz ograniczenie kosztów i trudności związanych z dojazdami do pracy i z powrotem.

Windows Server 2012 oferuje trzy główne funkcje, które mogą ułatwić pracę zdalną poza tradycyjnym biurem.

Windows Server 2012 Tożsamość i bezpieczeństwo


W organizacjach informacje przechowywane są niemal wszędzie — na serwerach, laptopach, komputerach stacjonarnych, urządzeniach przenośnych i w poczcie e-mail. Użytkownicy muszą mieć zagwarantowany do nich dostęp z każdego miejsca, móc udostępniać je kolejnym osobom, gdy to konieczne, a także być w stanie osiągać jak największą produktywność przy użyciu zasobów, którymi dysponują.

Windows Server 2012 Pamięć masowa i dostępność

 

Gwałtowny wzrost zapotrzebowania na pamięć masową i większą dostępność zasobów prawdopodobnie stanowi dla działu IT coraz poważniejsze wyzwanie. Firmy coraz częściej decydują się na wdrożenie środowisk wirtualnych i większą cyfryzację treści. Organizacje starają się także zapewniać zgodność z obowiązującymi wymogami prawnymi dotyczącymi przechowywania danych oraz oferować dostępność, jakiej oczekują klienci na współczesnym rynku globalnym.

Windows Server 2012 Zarządzanie serwerami


Niezależnie od wielkości organizacji minimalizacja kosztów operacyjnych związanych z IT jest zawsze mile widziana. Konieczne jest też zaspokojenie wszelkich potrzeb klientów związanych z szybkimi, niezawodnymi usługami i dostępem do nich w dowolnym czasie i z niemal każdej lokalizacji. Jako zintegrowana platforma z możliwością kompleksowego zarządzania wieloma serwerami, Windows Server 2012 oferuje bardzo zadowalający współczynnik całkowitych kosztów posiadania (TCO). System zawiera funkcje umożliwiające zarządzanie wieloma serwerami i łączącymi się z nimi urządzeniami — czy to fizycznymi, czy wirtualnymi, działającymi lokalnie lub zdalnie.

Windows Server 2012 Platforma webowa i aplikacyjna

 

Zainteresowanie usługami IT opartymi na chmurze stale rośnie. Wydajne serwery są wciąż niezbędne ze względu na działające na nich ważne aplikacje i witryny sieci Web. Twoja organizacja albo już korzysta ze środowiska hybrydowego — czyli używa narzędzi oraz zasobów informatycznych lokalnych i zdalnych — albo to planuje. Aby zabezpieczyć poczynione już inwestycje w aplikacje lokalne, rozpoczynając migrację do chmury należy dysponować skalowalną aplikacją i platformą sieci Web, a także środkami umożliwiającymi ujednolicone zarządzanie aplikacjami i witrynami tej sieci.

Serwery

Serwery

Sieci

Sieci komputerowe

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczenstwo IT