ADQ


Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.


Pomocy zdalna

 

Potrzebujesz pomocy zdalnej?

Uruchom sesję zdalną klikając na ten link


SharePoint Server 2013

Poznaj nowy sposób współpracy. Najnowsza wersja programu SharePoint wprowadza nowe metody udostępniania wyników i współpracy z innymi osobami, organizowania projektów i zespołów oraz znajdowania osób i informacji.

 

Udostępnianie

 

UdostępnianieSkorzystaj z funkcji społecznościowych  

Udostępniaj pomysły, poznawaj odpowiedzi obserwuj działania swoich współpracowników dzięki nowym funkcjom społecznościowym programu SharePoint.

 

Udostępnij swoje informacje  

Wystarczy kilka prostych kroków, aby opublikować zawartość w programie SharePoint z dowolnej aplikacji pakietu Office i udostępnić ją użytkownikom w ramach organizacji oraz poza nią.

 

Zabierz program SharePoint ze sobą

Użyj telefonu komórkowego lub tabletu, aby udostępnić dokumenty, zaktualizować kanał aktywności i utrzymać kontakt ze współpracownikami.

 

Organizowanie pracy

 

Organizowanie pracyProwadź projekty zgodnie z planem  

Zorganizuj wszystkie projekty i zadania, aby móc w prosty sposób sprawdzić najbliższe elementy dostarczane w programach SharePoint, Outlook i Microsoft Project.

 

Utrzymuj łączność zespołu  

Skonfiguruj w kilka minut nową witrynę zespołu, śledź notatki ze spotkań, a także połącz wszystkie wiadomości e-mail i dokumenty zespołu — w jednym miejscu.

 

Zapisuj i synchronizuj dokumenty  

Zsynchronizuj zawartość w programie SharePoint z komputerem przy użyciu usługi SkyDrive Pro, aby zachować bezpośredni dostęp do dokumentów również w trybie offline.

 

Odnajdowanie

 

OdnajdowanieZnajdź zupełnie nowych specjalistów  

Połącz się z osobami z Twojej organizacji i w prosty sposób poznaj ich zainteresowania, wcześniejsze projekty i dokumenty, nad którymi pracują.

 

Odkryj analizy i poznaj odpowiedzi

Zamień surowe dane w atrakcyjne, interakcyjne raporty w programie Excel 2013 i opublikuj je w programie SharePoint w celu podzielenia się spostrzeżeniami z osobami, z którymi współpracujesz.

 

Znajdź to, czego szukasz

Dostosuj i uściślij wyszukiwanie, aby uzyskać bardziej odpowiednie wyniki oraz sugestie dotyczące osób i dokumentów, które warto obserwować.

 

Budowanie

 

BudowanieZbuduj aplikacje w chmurze  

Zbuduj aplikacje oparte na powszechnie stosowanych technologiach sieci Web, jak JavaScript, HTML i oAuth, używając nowego modelu aplikacji w chmurze programu SharePoint.

 

Opublikuj aplikacje w Sklepie SharePoint  

Udostępnij swoje aplikacje do wypróbowania i zakupu przez wszystkich za pośrednictwem publicznego Sklepu lub umieść je katalogu korporacyjnym, aby udostępnić możliwość ich użytkowania jedynie swoim pracownikom.

 

Zaprojektuj atrakcyjne wizualnie witryny  

Skorzystaj ze znanych narzędzi do projektowania i elastycznych kontrolek w celu utworzenia dynamicznych witryn intranetowych/internetowych i udostępnij wszystkim wizję Twojej organizacji.   

 

Zarządzanie

 

ZarządzanieZarządzaj kosztami  

Zmniejsz koszty związane z infrastrukturą i rozszerz granice udostępniania, uruchamiając program SharePoint w chmurze przy użyciu usługi Office 365.

 

Zarządzaj ryzykiem  

Nowe funkcje archiwizacji, zbierania elektronicznych materiałów dowodowych i zarządzania sprawami obejmują programy SharePoint, Exchange i Lync.

 

Zarządzaj czasem  

Poświeć więcej czasu na wprowadzanie innowacji, a mniej na zarządzanie infrastrukturą dzięki udoskonaleniom funkcji skalowania i zarządzania oraz wydajności programu SharePoint.

Serwery

Serwery

Sieci

Sieci komputerowe

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczenstwo IT