ADQ


Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.


Pomocy zdalna

 

Potrzebujesz pomocy zdalnej?

Uruchom sesję zdalną klikając na ten link


Internet Explorer 10 dla Windows 7 SP1 oraz Windows Server 2008 R2 SP1 gotowy do pobrania

Microsoft udostępnił przeglądarkę Internet Explorer 10 dla użytkowników systemów Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2.

 

Najnowsza wersja przeglądarki Internet Explorer nie wprowadza zbyt wiele zmian w samym interfejsie, tym samym jej wygląd jest niemalże identyczny z tym, co widzieliśmy do tej pory w IE 9. Największe zmiany zaszły w samym silniku przeglądarki, który ma gwarantować blisko 20% wzrost wydajności względem poprzedniej odsłony.

 

Oprócz tego IE 10 wprowadza lepszą obsługę wielu internetowych standardów, oferuje wbudowany słownik, znacznie poprawiony silnik odpowiedzialny za zauważalnie szybsze przetwarzanie JavaScript czy też funkcję nie śledź (Do Not Track). Dodatkowo oferuje obsługę nowego dotykowego API Pointer Events, akceleracji sprzętowej z użyciem Direct2D i DirectWrite.

 

Ponadto Microsoft zaimplementował obsługę 30 nowych norm dotyczących interpretacji standardu HTML5 i CSS3. Poprawiono zarządzanie energią, co powoduje zauważalny spadek zużycia energii akumulatora w przypadku urządzeń przenośnych. W odróżnieniu od wersji Internet Explorer 10 przeznaczonej dla Windows 8, wersja dla Windows 7 nie zawiera zintegrowanej wtyczki Adobe Flash Player, lecz w dalszym ciągu pozwala na korzystanie z wersji dostarczanych bezpośrednio z serwerów Adobe i usługi Adobe Updater.

 

Pobierz Internet Explorer 10

http://windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/downloads/ie-10/worldwide-languages

 

Serwery

Serwery

Sieci

Sieci komputerowe

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczenstwo IT